IKEA Kartal Açıldı
22 Mart 2018
Maya Tecrübesi ile Maya Kemer Evleri’nde Yaşam başladı !
22 Mart 2018

Anatolium Marmara Açıldı

Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi; dünyanın önde gelen mobilya ve ev aksesuarı mağazaları zinciri IKEA, yüksek teknolojiye sahip Cinemaximum sinema salonları, çocuk parkı, eğlence alanları, spa/fitness imkanları, ulusal ve uluslararası birçok seçkin firmanın yer aldığı marka karması ve her noktada yeşili öne çıkaran açık alanları, teraslı dinlenme mekanları, kafe ve restoranlarıyla ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatıyor.

Yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçiyi ağırlaması beklenen Anatolium Marmara, E-5’e doğrudan bağlantısı, TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yollarına yakınlığı, doğrudan Metro giriş ve çıkışıyla İstanbul’un her geçen gün değerlenen ilçesi Kartal’ın yeni ikonu olarak yükseliyor.

Mayıs 2018’de hizmet vermeye başlayan Anatolium Marmara, ofis, home-ofis, alışveriş ve eğlence merkezini içeren çok amaçlı karma yapısıyla sadece Kartal ilçesinin değil tüm Anadolu Yakası’nın beklentilerini karşılayacak bir proje olarak kapılarını açıyor.

Anatolium Marmara projesi tasarım ödülü aldı

Anatolium Marmara, International Property Awards 2018 yarışmasında “Commercial High-Rise Architecture” kategorisinde ödül kazandı.

www.anatolium-marmara.com