Anatolium Marmara Açıldı
22 Mart 2018
IKEA Antalya Açıldı
30 Haziran 2018

Maya Tecrübesi ile Maya Kemer Evleri’nde Yaşam başladı !

MAYA Kemer Evler’inde Kemerburgaz’ın sembolü tarihi su kemerinin yanında, yeşilin içinde yaşam başladı.

Kemerburgaz bölgesinin  gözde konut projesi ‘Maya Kemer Evleri’ 2022 Haziran ayında 1.etap teslimlerini  tamamladı ve 2.etap teslimleri ise 2023 yılında sakinlerine kapılarını açtı.

Projemiz, tarihi su kemerlerinin gölgesinde, koruma altındaki orman alanlarıyla çevrili bir bölgede konumlanıyor. Bu konum TEM, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı bağlantı yolları ve Metro istasyonuna yakınlığı ile ev sahiplerine  konforlu ulaşım ağı sağlıyor.

Projemiz, simpleks , bahçe ve çatı dubleksleri arasından seçim yapabileceğiniz 1+1’den 5+1’e kadar geniş ürün yelpazesine sahip.

Yerden tavana kadar uzanan geniş pencereler ve sürme kanatlar, mekanın ferah ve aydınlık olmasını sağlıyor.

Ayrıca yürüyüş yolu, sosyal tesisler, havuz ve çocuk oyun alanları gibi olanaklarla güvenli açık hava yaşamını mümkün kılıyor.

Projede, kapalı devre  sistemi ile 7/24 güvenlik, akıllı bina altyapısı, görüntülü interkom sistemi, dokunmatik ekranlardan akıllı ev sistemleri kontrollü, uzaktan ev sistemlerini entegre edebilme imkanı, jeneratör,kablo TV ve ADSL alt yapısı gibi olanak standart olarak sunulmakta.

Maya Kemer Evleri, modern yaşamın konforunu doğayla iç içe sunarak, ayrıcalıklı bir yaşam alanı sağlıyor.

www.mayakemerevleri.com